ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
maison de la perfumerie
KIMBO CAFE
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
SUNLIFE
Hellenic Seaways
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
VERDE PAPAGALO
AGIOUTANTIS GROUP3
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο11/10/1416:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή12/10/1410:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/10/1411:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/10/1411:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/10/1413:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/10/1413:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΖΕΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο18/10/1416:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/10/1413:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/10/1413:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/10/1413:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/10/1413:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΟΥΡΗ Η., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/10/1413:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.3-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/10/1416:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/10/1410:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ)0-3
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.5-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/10/1412:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-5
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/10/1412:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.2-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/10/1415:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ.3-1
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο01/11/1415:15ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΟΥΡΗ Η.1-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/11/1410:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.3-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/11/1410:15ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.7-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή02/11/1412:45ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.4-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/11/1412:45ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/11/1415:15ΞΕΝΑΚΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο08/11/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/11/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΥΣΤΑΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/11/1410:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΟ ΖΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή09/11/1411:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/11/1412:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.7-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/11/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΚΑΚΙΑΣ Γ.1-0
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.6-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή16/11/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.5-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/11/1410:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/11/1412:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/11/1412:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.9-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή16/11/1415:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-4
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο22/11/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.2-4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/11/1409:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή23/11/1410:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΑΚΙΑΣ Γ.6-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/11/1410:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.0-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/11/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/11/1412:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΒΑΚΟ Α.1-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο29/11/1415:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΤΡΩΝΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/11/1410:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α.3-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή30/11/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΑΚΙΑΣ Γ., ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/11/1410:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή30/11/1412:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.2-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/11/1412:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο06/12/1415:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/12/1410:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/12/1411:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή07/12/1412:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΚΟΥΡΗ Η., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.0-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή07/12/1412:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.0-1
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο13/12/1415:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/12/1409:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΑΚΟ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή14/12/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/12/1412:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΚΙΚΗΣ Α.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/12/1412:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.5-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή14/12/1412:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο27/12/1415:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.1-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/12/1410:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/12/1412:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή28/12/1412:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή28/12/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΒΑΚΟ Α.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή28/12/1415:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.0-6
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο03/01/1515:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/01/1515:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΙΚΗΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/01/1510:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή04/01/1510:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/01/1512:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/01/1515:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.0-2
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο10/01/1515:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή11/01/1510:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΕΡΒΑΣ Ν.3-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/01/1510:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΒΑΚΟ Α.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/01/1512:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή11/01/1512:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή11/01/1512:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο17/01/1515:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.2-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/01/1509:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή18/01/1510:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή18/01/1510:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή18/01/1512:00ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/01/1512:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΚΟ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΖΕΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο31/01/1515:15ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΙΚΗΣ Α., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΟ ΖΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο31/01/1515:15ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/02/1510:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ..0-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/02/1510:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.0-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/02/1510:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/02/1515:15ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΚΟ Α., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο07/02/1515:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.9-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/02/1509:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/02/1509:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΠΑΥΛΟΥ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.6-0
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/02/1510:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.6-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/02/1513:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΣΕΡΕΠΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/02/1515:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΚΟ Α.4-1
Ρεπό: ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ.1-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/02/1515:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/02/1510:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ν.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/02/1510:30ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΙΩΡΓΗΣ Α.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/02/1513:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/02/1513:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΒΑΚΟ Α.0-0
Ρεπό: ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο28/02/1515:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΓΙΩΡΓΗΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο28/02/1515:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/03/1511:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή01/03/1513:00ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-5
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/03/1513:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/03/1515:30ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0
Ρεπό: ΦΙΛΑΘΛΟΙ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/03/1509:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΓΚΟΥΤΖΙΛΙΚΑΣ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-6
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/03/1510:30ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/1510:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΛΑΓΟΣ Γ., ΒΑΚΟ Α.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/03/1512:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΑΓΓΑΘΕΡΗΣ Π.0-6
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΟ ΖΕΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή08/03/1513:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/03/1513:15ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΒΑΚΟ Α.2-3
Ρεπό: ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/03/1516:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/03/1509:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή15/03/1511:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Σ., ΛΑΓΟΣ Γ.1-2
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/1511:00ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/03/1513:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.3-0
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/03/1513:45ΚΙΚΗΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/03/1516:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΚΙΚΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/03/1510:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΑΚΟ Α.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/03/1513:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α.1-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/03/1513:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.8-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/03/1513:45ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.3-5
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή22/03/1516:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/03/1510:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-0
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/03/1512:15ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-5
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/03/1512:15ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΥΤΡΑΣ Α.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή29/03/1514:15ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΚΙΚΗΣ Α., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/03/1514:45ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/03/1517:00ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-3
Ρεπό: ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/04/1512:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/04/1512:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΠΡΟΥΣΑΛΟΓΛΟΥ .., ΚΟΥΠΑΣ ..2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή05/04/1514:30ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-2
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή05/04/1514:30ΚΙΚΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.4-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/04/1517:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΚΡΕΤΣΑΣ .., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.2-6
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/04/1517:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΑΓΓΑΘΕΡΗΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/04/1512:00ΒΙΚΤΩΡΑΤΟΣ Ν., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/04/1512:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΑΓΟΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ - ΑΟ ΖΕΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/04/1512:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΤΑΜΑΤΑΤΟΣ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/04/1512:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ.1-5
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/04/1512:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΟΥΡΗ Η., ΒΑΪΛΑΣ Ι.7-3
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή19/04/1517:00ΜΗΛΙΩΝΗΣ .., ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΛΒΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/04/1511:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/04/1511:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/04/1511:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΓΚΟΛΕΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ.ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή26/04/1514:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.0-3 α.α.
ΑΟ ΖΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/04/1517:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΙΚΗΣ Α., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/04/1517:00ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡ. - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/05/1511:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/05/1511:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-6
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή03/05/1511:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΒΑΛΒΗΣ Κ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/05/1511:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.0-8
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΕ ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/05/1511:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.0-1
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΖΕΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/05/1513:30ΣΑΒΒΑΤΙΑΝΟΣ Δ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΑΣ ΚΩΦΩΝ