ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
SUNLIFE
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
maison de la perfumerie
VERDE PAPAGALO
KIMBO CAFE
AGIOUTANTIS GROUP3
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Έντυπο Καλογερόγιαννης
Vodafone Σκούταρης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο05/10/1316:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΤΙΚΑΣ Ν., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο05/10/1316:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/10/1309:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-7
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/10/1311:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/10/1311:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/10/1311:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/10/1313:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/10/1316:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/10/1316:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο12/10/1316:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1310:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/10/1311:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή13/10/1311:00ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/10/1313:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/10/1313:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/10/1313:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1311:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΝΟΥ Γ., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/10/1311:00ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.0-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/10/1311:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1312:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-2
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή20/10/1313:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.4-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή20/10/1313:30ΠΑΝΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/10/1316:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/10/1316:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.3-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο26/10/1316:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/10/1312:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΝΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/10/1312:30ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι.4-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/10/1312:30ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/10/1312:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/10/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.0-1
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/10/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-5
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/10/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο02/11/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-5
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή03/11/1309:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/11/1309:45ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.2-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/11/1310:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/11/1310:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΖΙΛΙΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.4-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή03/11/1310:00ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1312:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/11/1312:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΙΟΥΣΗΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/11/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1315:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο09/11/1315:15ΣΑΚΚΑΣ Β., ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/11/1310:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ.1-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/11/1310:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.0-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή10/11/1310:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.3-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/11/1310:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΠΑΪΖΗΣ Π.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/11/1312:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/11/1310:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΝΤΟΒΑΣ Π.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή17/11/1310:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/11/1310:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1310:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1310:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/11/1310:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.5-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1312:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Ι., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/11/1312:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΑΝΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο23/11/1315:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.4-3
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή24/11/1309:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.2-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/11/1310:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/11/1310:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/11/1310:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.4-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/11/1311:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/11/1312:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΠέμπτη12/12/1315:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1315:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο30/11/1315:00ΠΑΝΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/12/1310:00ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/12/1310:00ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή01/12/1312:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή01/12/1312:30ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/12/1312:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/12/1313:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/12/1315:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο07/12/1315:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/12/1310:00ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.5-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή08/12/1310:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή08/12/1310:00ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/12/1310:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΚΑΛΤΣΗΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/12/1310:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/12/1312:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.2-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο14/12/1315:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/12/1310:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/12/1310:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή15/12/1310:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.1-5
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/12/1310:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/12/1312:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή15/12/1312:30ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/12/1315:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε.2-6


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/12/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΒΛΑΝΤΗΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο21/12/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΝΟΥ Γ.5-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο21/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.6-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο21/12/1315:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/12/1311:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/12/1312:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/12/1315:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/12/1315:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.6-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο28/12/1315:00ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.3-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο28/12/1315:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/12/1312:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.3-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή29/12/1312:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/12/1312:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/12/1315:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή29/12/1315:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-3
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/12/1315:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο04/01/1415:00ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΤΣΕΒΑΣ Σ.5-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο04/01/1415:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή05/01/1410:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΡΙΖΟΣ Ε.2-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή05/01/1410:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.2-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή05/01/1410:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή05/01/1410:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-3
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή05/01/1411:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή05/01/1412:30ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΚΑΡΑΒΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/1415:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑ Κ.0-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή12/01/1409:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή12/01/1410:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-4
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή12/01/1410:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.4-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή12/01/1410:00ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή12/01/1410:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/01/1412:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.3-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή12/01/1415:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή19/01/1409:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/1410:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-4
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή19/01/1412:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-4
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή19/01/1412:30ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/01/1412:30ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.1-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή19/01/1412:30ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή19/01/1412:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή19/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο25/01/1415:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/01/1415:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή26/01/1410:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή26/01/1410:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.4-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή26/01/1410:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή26/01/1410:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.0-1
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή26/01/1412:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.1-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή26/01/1413:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.4-4


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή02/02/1410:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΤΑΤΣΙΝΑΣ Ι.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/02/1410:00ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-4
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/02/1410:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-6
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/02/1410:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή02/02/1411:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/02/1412:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/02/1412:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή02/02/1412:30ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΝΤΟΒΑΣ Π.1-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/02/1415:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/02/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΕΚΡΗΣ Ν., ΠΑΪΖΗΣ Π.1-2
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/02/1410:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/1410:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΡΗ Η.4-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/02/1410:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.4-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/02/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.1-6
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/02/1412:30ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.1-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή09/02/1415:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.3-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο15/02/1415:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΥΛΟΥ Ν.0-8
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/02/1415:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/02/1409:30ΚΟΥΤΣΟΝΑΣΙΟΣ Ι., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/02/1410:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/02/1410:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-2
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/02/1412:30ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΛΑΖΑΡΗΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή16/02/1412:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν.5-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή16/02/1412:30ΠΑΝΟΥ Γ., ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Σ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο22/02/1415:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.3-1
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/02/1410:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/02/1410:00ΦΙΛΑΚΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.3-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/02/1410:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.0-4
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/02/1412:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή23/02/1412:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.2-1
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή23/02/1415:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή23/02/1415:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.7-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο01/03/1415:00ΔΡΙΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο01/03/1415:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-4
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή02/03/1412:00ΓΚΟΛΕΣ Π., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή02/03/1412:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή02/03/1412:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/03/1413:15ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή02/03/1415:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΪΖΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.4-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή02/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1409:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η., ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.2-2
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1409:30AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή09/03/1409:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή09/03/1410:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή09/03/1410:30ΧΗΡΑΚΗΣ Μ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή09/03/1411:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1411:30ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η.0-4
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή09/03/1415:30ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο15/03/1415:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΣΙΝΙΟΡΑΚΗΣ Α., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.0-3
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο15/03/1415:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο15/03/1415:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ.2-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή16/03/1410:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΤΣΕΒΑΣ Σ.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή16/03/1410:30ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.2-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή16/03/1410:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΚΟΥΡΗ Η.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.4-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/03/1415:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-4


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο22/03/1416:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΠΑΪΖΗΣ Π.2-0
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΚΑΡΑΒΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο22/03/1416:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή23/03/1410:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή23/03/1410:00ΚΟΥΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Α., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.2-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή23/03/1411:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.2-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή23/03/1411:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-0
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή23/03/1413:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.0-3
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή23/03/1413:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.3-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο29/03/1416:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο29/03/1416:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-2
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο29/03/1416:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-3
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή30/03/1411:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-5
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή30/03/1411:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή30/03/1416:00ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΤΙΚΑΣ Ν., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ.2-0
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή30/03/1416:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΤΟΒΑΣ Π.2-0
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή30/03/1416:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.11-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΚΑΡΑΒΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/04/1417:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-3
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο05/04/1417:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.2-0
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή06/04/1410:00ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.2-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/04/1410:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.0-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/04/1412:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΝΤΟΒΑΣ Π., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι.1-2
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/04/1414:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/04/1414:30ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Μ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/04/1417:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Θ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΤΣΕΒΑΣ Σ.0-4


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/04/1417:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/04/1417:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/04/1410:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/04/1410:30ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΑΖΑΡΗΣ Α.1-7
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/04/1410:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/04/1414:30ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/04/1414:30ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν., ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-3
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή13/04/1417:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΛΕΒΕΝΤΗΣ Ε.3-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΙΡΑΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/04/1410:45ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.2-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή27/04/1411:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΣΙΑΣΙΑΚΟΣ Ι., ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-0
ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/04/1411:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΡΗ Η.3-2
ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή27/04/1411:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Κ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.3-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΚΑΡΑΒΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/04/1411:00ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΙΚΑΣ Ν., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/04/1414:00ΝΤΟΒΑΣ Π., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΣΕΒΑΣ Σ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/04/1414:00ΣΥΚΟΥΤΡΗΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΦΙΛΑΘΛΟΙ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή27/04/1414:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.1-0


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΡΑΒΑΣ - ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο03/05/1417:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΦΗΣ Δ., ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο03/05/1417:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Γ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΚΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο03/05/1417:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.2-4
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/05/1410:45ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ., ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΦΙΛΑΘΛΟΙ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/05/1411:00ΤΣΕΒΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ Χ., ΡΙΖΟΣ Ε.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή04/05/1413:00ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΠΑΝΦΑΛΗΡΙΚΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή04/05/1417:00ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η., ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.6-0
ΚΥΠΡΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΣΠΙΘΑ ΝΙΚΑΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/05/1417:00ΖΟΡΜΠΑΣ Α., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.2-2