ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
EMPIRE BARBERSHOP
Design-Metal
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
VERDE PAPAGALO
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορία

<< Play-off Γ Κατηγορία

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο03/10/1516:30ΛΑΓΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-3
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή04/10/1510:00ΚΙΚΗΣ Α., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή04/10/1511:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή04/10/1511:00ΤΖΙΚΑ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή04/10/1513:45ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.3-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή04/10/1513:45ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΒΑΛΒΗΣ Κ.1-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή04/10/1516:30ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΒΑΚΟ Α., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο10/10/1516:30ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-1
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο10/10/1516:30ΑΡΓΥΡΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή11/10/1509:45ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή11/10/1510:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΒΑΚΟ Α.0-4
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή11/10/1511:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΛΥΤΡΑΣ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή11/10/1513:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή11/10/1513:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο17/10/1516:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ.3-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο17/10/1516:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή18/10/1511:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΒΑΚΟ Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή18/10/1511:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π., ΒΑΛΒΗΣ Κ.5-0
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή18/10/1511:20ΤΖΙΚΑ Κ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.1-1
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή18/10/1513:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.3-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή18/10/1513:30ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο24/10/1516:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή25/10/1510:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή25/10/1510:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή25/10/1510:00ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.1-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή25/10/1510:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΜΠΟΤΟΝΑΚΗΣ Λ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.1-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή25/10/1512:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΟΥΡΗ Η.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή25/10/1515:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΪΛΑΣ Ι., ΖΕΡΒΑΣ Ν.5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο31/10/1515:00ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή01/11/1510:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-5
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή01/11/1510:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή01/11/1510:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή01/11/1511:30ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή01/11/1512:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΒΑΪΛΑΣ Ι.5-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/11/1514:00ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/11/1515:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.2-5
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή08/11/1509:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.5-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή08/11/1510:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή08/11/1510:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή08/11/1512:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑ Κ.4-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή08/11/1512:30ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή08/11/1515:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο14/11/1515:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή15/11/1510:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή15/11/1510:00ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή15/11/1510:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή15/11/1510:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή15/11/1512:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΡΑΠΤΗΣ Θ.6-0
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή15/11/1512:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΠΑΧΩΠΟΣ Μ.1-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο21/11/1515:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή22/11/1510:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΙΚΗΣ Α.3-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή22/11/1510:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή22/11/1510:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.1-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή22/11/1510:05ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή22/11/1511:00ΠΕΡΔΙΚΟΥΡΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/11/1512:30ΛΑΓΟΣ Γ., ΒΑΚΟ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο28/11/1515:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΥΡΗ Η.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή29/11/1510:00ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β.2-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή29/11/1510:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή29/11/1510:00ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑ Κ., ΖΕΡΒΑΣ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή29/11/1511:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π., ΚΑΡΑΚΕΛΛΕΣ Ι., ΖΟΡΜΠΑΣ Π.2-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή29/11/1512:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή29/11/1515:00ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-5


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/12/1509:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-4
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή06/12/1510:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.0-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή06/12/1510:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΗΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.3-2
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/12/1511:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/12/1512:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΡΗ Η.5-2
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/12/1515:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ.0-3
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή06/12/1515:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΚΟ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.1-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο12/12/1515:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.0-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/12/1515:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΥΡΗ Η.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/12/1509:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΚΟ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-2
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή13/12/1510:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή13/12/1510:00ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή13/12/1512:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.1-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή13/12/1512:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΚΙΚΗΣ Α., ΡΑΠΤΗΣ Θ.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο19/12/1515:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΔΟΚΙΜΑΚΗ Ε.2-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/12/1515:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΚΟΥΡΗ Η., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή20/12/1510:00ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π.0-3
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/12/1510:00ΚΟΥΖΟΥΜΗΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή20/12/1510:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ., ΒΑΚΟ Α.2-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/12/1510:00ΒΛΑΝΤΗΣ Χ., ΛΙΑΚΩΝΗΣ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.3-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή20/12/1510:05ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..0-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο09/01/1615:15ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΟΥΡΗ Η.0-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/01/1609:15ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/01/1610:15ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή10/01/1610:15ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/01/1612:45ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/01/1612:45ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..4-0
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/01/1615:15ΛΑΓΟΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.1-5


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/01/1610:15ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι., ΣΕΡΕΠΑΣ Α.2-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/01/1610:15ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΦΥΡΟΓΕΝΗΣ Ε.3-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή17/01/1610:15ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.8-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή17/01/1612:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/01/1612:45ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΒΑΚΟ Α., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/01/1615:15ΡΙΖΟΣ Ε., ΖΟΡΜΠΑΣ Π., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/01/1615:15ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΒΑΚΟ Α., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/01/1615:15ΛΑΓΟΣ Γ., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΚΙΚΗΣ Α.0-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή24/01/1610:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή24/01/1610:30ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..1-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή24/01/1610:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΑΚΟ Α., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή24/01/1612:45ΡΙΖΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή24/01/1615:15ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ.0-3
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή24/01/1615:15ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/01/1613:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΑΖΑΡΛΗΣ ..3-3
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο30/01/1615:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή31/01/1610:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή31/01/1610:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΡΗ Η.3-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή31/01/1610:30ΤΖΙΚΑ Κ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.1-2
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή31/01/1615:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΚΥΜΕΡΗΣ .., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή31/01/1615:30ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή07/02/1610:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ.1-1
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή07/02/1610:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΚΟΥΡΗ Η., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή07/02/1610:30ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΑΡΟΥΦΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή07/02/1610:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή07/02/1612:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΒΑΚΟ Α.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή07/02/1612:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή07/02/1613:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο13/02/1615:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΥΚΑΡΑΣ Π.0-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο13/02/1615:30ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι.0-3
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή14/02/1609:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΒΑΚΟ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΣ ..0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή14/02/1610:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΠΑΣΟΝΙΔΗΣ .., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή14/02/1610:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α.0-0
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή14/02/1613:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή14/02/1615:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο20/02/1615:30ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΚΟΥΡΗ Η.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο20/02/1615:30ΡΙΖΟΣ Ε., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΚΥΡΛΙΑΣ Λ.2-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή21/02/1609:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΒΑΚΟ Α., ΠΑΖΑΡΛΗΣ ..1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή21/02/1610:30ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή21/02/1611:00ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-4
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή21/02/1611:30ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή21/02/1613:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο27/02/1616:00ΛΑΓΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΡΗ Η.0-0
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο27/02/1616:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-2
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή28/02/1610:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΡΑΠΤΗΣ Θ., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚυριακή28/02/1611:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΣ .., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.2-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή28/02/1611:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΒΑΚΟ Α.0-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή28/02/1612:30ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α.1-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή28/02/1613:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΚΙΚΗΣ Α.0-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο05/03/1616:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-0
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή06/03/1609:30ΛΑΓΟΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΖΑΡΛΗΣ ..4-1
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή06/03/1611:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή06/03/1611:00ΚΟΥΒΕΛΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ Π., ΤΖΙΚΑ Κ.3-1
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή06/03/1611:00ΤΣΟΝΑΚΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή06/03/1612:30ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΡΙΖΟΣ Ε., ΛΥΤΡΑΣ Α.2-2
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή06/03/1613:45ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ..4-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/03/1616:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α.3-4
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/03/1616:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ .., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.3-2
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/03/1610:30ΜΠΕΣΙΡΗΣ Δ., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΣ ..0-2
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή20/03/1611:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Β., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Φ.0-1
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή20/03/1611:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.2-1
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/03/1613:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή20/03/1613:30ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΠΑΖΑΡΛΗΣ ..2-4


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή27/03/1611:00ΣΥΡΡΟΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ., ΚΟΥΡΗ Η.2-3
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή27/03/1612:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΜΑΝΗΣ Α.4-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή27/03/1612:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ Ι., ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ ..2-0
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/03/1612:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή27/03/1612:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΒΑΛΣΑΜΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή27/03/1612:00ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΑΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗ Γ.0-0
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή27/03/1612:00ΤΡΑΙΦΟΡΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Φ.3-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο02/04/1617:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν.1-3
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή03/04/1609:45ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ ..2-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή03/04/1612:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Α., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.3-4
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή03/04/1614:30ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ., ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ Α., ΠΑΖΑΡΛΗΣ ..0-2
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή03/04/1614:30ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ Γ., ΧΑΛΒΑΤΖΑΚΟΣ Π., ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ν.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή03/04/1614:30ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ Κ., ΣΦΟΥΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ Γ.2-1
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή03/04/1617:00ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΜΑΝΗΣ Α.0-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΑΣ ΚΩΦΩΝ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή10/04/1612:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΣ .., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Φ.1-1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Κυριακή10/04/1614:30ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΜΙΣΙΧΡΟΝΗΣ .., ΔΟΥΛΗΣ Γ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΚυριακή10/04/1617:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ., ΠΕΤΡΙΔΗΣ Θ., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή10/04/1617:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ., ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε., ΠΑΖΑΡΛΗΣ ..3-4
ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή10/04/1617:00ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΝΟΣ Ι., ΚΟΥΡΗ Η.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/04/1617:00ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ Ρ., ΒΟΥΤΣΑΣ Δ., ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ.2-1
ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Κυριακή10/04/1617:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ .., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.4-2


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΚΩΦΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο16/04/1617:00ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ., ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ Ν., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΚΑΜΙΝΙΩΝΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο16/04/1618:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΥΛΗΣ .., ΓΚΙΤΖΙΑΣ Φ.7-0
ΠΟΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή17/04/1612:00ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π., ΔΑΦΕΡΕΡΑΣ Φ.2-3
ΔΑΦΝΗ ΤΑΜΠΟΥΡΙΩΝ - ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΚυριακή17/04/1612:00ΖΕΡΒΑΣ Ν., ΠΑΡΙΣΣΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΡΗ Η.1-1
ΕΝΩΣΗ ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΔΙΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή17/04/1615:00ΡΙΖΟΣ Ε., ΔΟΥΛΗΣ Γ., ΜΗΛΙΔΩΝΗΣ Χ.0-1
ΑΣ ΝΕΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΚυριακή17/04/1617:30ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗ Γ., ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΝΩ ΝΕΑΠΟΛΗ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή17/04/1617:30ΜΙΧΕΛΗΣ Σ., AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2