ΚΑΤΑΡΡΑΚΤΗΣ
Design-Metal
ΤΡΥΦΩΝΑΣ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ2
ΤΕΧΝΟΠΑΝ
ΑΜΕΘΥΣΤΟΣ1
SUNLIFE
Hellenic Seaways
ΚΤΕΟ ΡΕΝΤΗ
VERDE PAPAGALO
GIVOVA ΣΠΗΛΙΟΣ
AGIOUTANTIS GROUP3
Κοινοπραξία Πλοίων Σαρωνικού
KIMBO CAFE
maison de la perfumerie
Μπαλαφούτης Μπάλκερ
ΗΠΕΙΡΟΣ ΦΟΥΡΝΟΙ
Vodafone Σκούταρης
Έντυπο Καλογερόγιαννης
HEALTH ASSISTANCE

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Παιδικό 2ος Όμιλος

<< Παιδικό 1ος Όμιλος
Παιδικό 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/10/1311:00ΛΙΑΡΟΣ Σ.0-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο12/10/1311:303-0 α.α.
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο12/10/1311:30ΣΚΑΛΤΣΗΣ Π.1-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο12/10/1314:00ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-1
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή13/10/1308:45ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.4-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΓΕΤ ΧΑΡΑΥΓΗΣΣάββατο19/10/1310:00ΝΤΙΝΙΩΤΑΚΗΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο19/10/1310:30ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.1-7
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο19/10/1311:45ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.3-0 α.α.
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο19/10/1312:00ΖΟΡΜΠΑΣ Α.1-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1310:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1311:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο26/10/1311:45ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο26/10/1312:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.6-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο26/10/1313:00ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή27/10/1318:00ΡΙΖΟΣ Ε.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/11/1310:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.4-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/11/1310:00ΣΚΑΛΤΣΗΣ Π.2-2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο02/11/1311:30ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο02/11/1311:30ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.1-3
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο02/11/1317:15AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο09/11/1311:30ΡΙΖΟΣ Ε.12-3
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο09/11/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο09/11/1314:30ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο09/11/1317:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.8-1
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή10/11/1312:00ΘΕΟΛΟΓΙΤΗΣ Ε.0-6


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/11/1310:00ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ Α.5-0
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο16/11/1313:00AΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο16/11/1313:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.2-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΑΙΓΙΝΑΣΚυριακή17/11/1311:45ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή17/11/1317:15ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.2-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο23/11/1311:45ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.0-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο23/11/1312:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Γ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣΣάββατο23/11/1312:30ΣΤΕΡΙΩΤΗΣ Δ.3-3
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο23/11/1313:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.2-3
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο23/11/1313:00ΜΗΤΑΚΟΣ Ν.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/11/1309:30ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο30/11/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ «ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΕΣ»Σάββατο30/11/1313:00ΛΥΤΡΙΒΗΣ Ι.1-2
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο30/11/1313:00ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.2-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή01/12/1317:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Σ.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο07/12/1309:30ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ Ν.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο07/12/1311:00ΒΥΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Β.10-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο07/12/1311:30ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.0-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο07/12/1312:30ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ.2-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή08/12/1310:30ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.1-3


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο14/12/1310:00ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Β.0-3 α.α.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο14/12/1311:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.3-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥΣάββατο14/12/1311:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-6
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο14/12/1312:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.2-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο14/12/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-0 α.α.


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/12/1309:45ΠΕΤΡΟΥΜΙΑΝΌΣ Θ.0-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο21/12/1311:30ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΚΑΔΙΟΥΡΑΝΗ Ε., ΣΑΡΑΒΑΝΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο21/12/1312:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή22/12/1310:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.6-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή22/12/1313:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.3-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο04/01/1409:30ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.0-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/01/1411:00ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο04/01/1412:30ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.0-8
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο04/01/1413:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-4
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο04/01/1414:00ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο11/01/1409:30ΠΑΪΖΗΣ Π.4-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/1409:30ΜΟΥΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Ι.1-1
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο11/01/1410:30ΜΠΟΥΡΓΙΑΣ Α.4-1
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο11/01/1412:00ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ Κ.1-2
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο11/01/1412:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.5-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/01/1409:45ΣΔΡΑΛΗΣ Γ.6-0
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/01/1410:30ΝΤΟΒΑΣ Π.3-1
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο18/01/1412:15ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ Γ.2-3
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο18/01/1413:00ΚΟΥΡΗ Η.0-2
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΚυριακή19/01/1417:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.1-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο25/01/1412:00ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Α.3-2
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο25/01/1413:00ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.3-2
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο25/01/1417:15ΣΟΥΓΚΛΑΚΟΣ Θ.4-0
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΠΕΡΑΜΑΤΟΣΚυριακή26/01/1410:00ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο22/02/1412:00ΠΑΪΖΗΣ Π.0-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/02/1409:30ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Γ.1-3
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ-ΣΕΦΣάββατο01/02/1410:30ΘΕΟΛΟΓΟΣ Γ.5-3
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο01/02/1411:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.1-3
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο01/02/1411:45ΤΖΙΚΑ Κ.7-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο01/02/1413:00ΧΗΡΑΚΗΣ Μ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣάββατο08/02/1410:00ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ Ι.0-6
ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗ - ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΣάββατο08/02/1410:15ΧΑΣΑΠΗΣ Ν.0-2
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο08/02/1412:00ΦΩΤΙΑΔΗΣ Κ.3-1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο08/02/1412:00ΝΤΟΒΑΣ Π.4-1
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΜΟΣΧΑΤΟΥΚυριακή09/02/1417:15ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ Π.2-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΠΕΡΑΜΑΙΚΟΣΝΙΚΑΙΑΣ - Π. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΣάββατο15/02/1410:00ΣΤΕΡΓΙΟΥ Π.7-0
ΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ «ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΖΟΣ»Σάββατο15/02/1412:00ΑΛΑΤΣΑΚΗΣ Γ.1-1
ΑΕ ΑΙΓΙΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ Α.Α. ΡΕΝΤΗΑΙΓΙΝΑΣΣάββατο15/02/1412:00ΛΕΜΠΕΣΗΣ Π.4-1
ΑΝΑΓ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑΜΟΣΧΑΤΟΥΣάββατο15/02/1413:00ΖΟΡΜΠΑΣ Π.0-6
ΑΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΚΟΣΡΕΝΤΗ - ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣΚυριακή16/02/1417:15ΠΑΥΛΟΥ Ν.3-2